Szkolenia

GWO BST

Szkolenie GWO Basic Safety Training.

CRESTO GROUP AB  jest w stanie zaoferować Państwu 5 modułów  GWO BST, przygotowujących techników do pracy w przemyśle wiatrowym, w sektorze offshore jak i na lądzie. Moduły te są możliwe do zrealizowania w naszym ośrodku szkoleniowym. Nasz zespół niezwykle doświadczonych trenerów pomoże Wam postawić pierwsze kroki w branży lub odświeżyć i pogłębić wiedzę, którą już posiadacie.

 

Moduły, które realizujemy:

–  Working at Heights  – Prace na wysokości
–  First Aid  – Pierwsza pomoc
–  Fire Awareness  – Bezpieczeństwo przeciwpożarowe
–  Manual Handling  – Ręczne prace transportowe
–  Sea Survival  – Przetrwanie na morzu

 

Każdy z powyższych modułów umożliwi Ci zdobycie wiedzy, która pozwoli wkroczyć w przemysł wiatrowy z umiejętnościami wystarczającymi, aby wykonywać pracę w pełni bezpiecznie.

GWO WAH    w ciągu 16 godzin nauczysz się podstaw pracy na wysokości oraz bezpiecznego poruszania się po drabinach, używania systemów zabezpieczenia przed upadkiem, szyn i szynodrabin, zaczerpniesz wiedzy o inspekcji sprzętu i codziennej kontroli. Zapoznasz się ze wszystkimi urządzeniami, które są używanie podczas pracy i szkoleń, oraz które służą do ratowania i ewakuacji.

GWO FA   jest to 16 godzinny moduł, który skupia się na tym, aby nauczyć kursantów właściwego reagowania w sytuacjach krytycznych, kiedy mamy do czynienia z wypadkiem. Podstawowe opatrywanie ran, podchodzenie do poszkodowanego, używanie AED, wszystkie elementy RKO i wiele więcej w realistycznej atmosferze oraz z symulacjami wypadków.

– GWO FAW   moduł, który trwa 4 godziny i daje nam pogląd na temat zabezpieczenia przeciwpożarowego w przemyśle turbin wiatrowych oraz niebezpieczeństw, które czyhają na każdym kroku. Kursant dowie się o podstawowych metodach walki z pożarem, zapewnieniu własnego bezpieczeństwa oraz poprawnym obieraniu drogi ewakuacji w tym jakże wymagającym środowisku.

GWO MH   część zestawu Basic Safety Training, która trwa 4 godziny i jej głównym celem jest zadbanie o poszerzenie świadomości poprawnego operowania ciężarami, dbania o bezpieczeństwo i kondycję własnego ciała w pracy.

GWO SS   kurs trwający pełne 8 godzin, który jest wstępem do pracy na morskich farmach wiatrowych. Skupia się głównie na bezpieczeństwie podczas transferu do pracy oraz zachowaniu w trakcie sytuacji kryzysowych, sposobach przetrwania na morzu, komunikacji i poruszaniu się w wodzie, oraz korzystania z tratwy ratunkowej i jej wyposażenia.

 

Więcej informacji w kwestii rezerwacji szkoleń:
Mateusz Archacki
+48 793287579
ma@goropes.com

 

Kalendarz szkoleń

Cennik szkoleń

PAKIETY GWO BST
GWO BST OFFSHORE5040,65 PLN (NETTO)6200 PLN (BRUTTO)
GWO BST OFFSHORE REFRESHER4349,59 PLN (NETTO)5350 PLN (BRUTTO)
GWO BST ONSHORE3333,33 PLN (NETTO)4100 PLN (BRUTTO)
GWO BST ONSHORE REFRESHER2642,27 PLN (NETTO)3250 PLN (BRUTTO)

MODUŁY GWO BST
GWO WAH1626,01 PLN (NETTO)2000 PLN (BRUTTO)
GWO WAH REFR1219,51 PLN (NETTO)1500 PLN (BRUTTO)
GWO SS / SS REFR1707,31 PLN (NETTO)2100 PLN (BRUTTO)
GWO FA813,00 PLN (NETTO)1000 PLN (BRUTTO)
GWO FA REFR528,45 PLN (NETTO)650 PLN (BRUTTO)
GWO FAW / FAW REFR650,40 PLN (NETTO)800 PLN (BRUTTO)
GWO MH / MH REFR325,20 PLN (NETTO)400 PLN (BRUTTO)

Zapisz się na szkolenie

  SZKOLENIE* GWO WAHGWO WAH REFRESHERGWO FAWGWO FAW REFRESHERGWO MHGWO MH REFRESHERGWO FAGWO FA REFRESHERGWO SSGWO SS REFRESHER
  TYDZIEŃ SZKOLENIA*
  IMIĘ*
  NAZWISKO*
  NUMER TELEFONU*
  ADRES E-MAIL*
  DODATKOWA WIADOMOŚĆ
  [CZYTAJ]
  Informujemy, iż nasza strona wykorzystuje pliki Cookies w celu prawidłowego działania wszystkich funkcji. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację ich użycia. Wiecej informacji w Polityce prywatności.
  ZAMKNIJ