Szkolenia

GWO BST

Szkolenie GWO Basic Safety Training.

CRESTO GROUP AB  jest w stanie zaoferować Państwu 5 modułów  GWO BST, przygotowujących techników do pracy w przemyśle wiatrowym, w sektorze offshore jak i na lądzie. Moduły te są możliwe do zrealizowania w naszym ośrodku szkoleniowym. Nasz zespół niezwykle doświadczonych trenerów pomoże Wam postawić pierwsze kroki w branży lub odświeżyć i pogłębić wiedzę, którą już posiadacie.

 

Moduły, które realizujemy:

–  Working at Heights  – Prace na wysokości
–  First Aid  – Pierwsza pomoc
–  Fire Awareness  – Bezpieczeństwo przeciwpożarowe
–  Manual Handling  – Ręczne prace transportowe
–  Sea Survival  – Przetrwanie na morzu

 

Każdy z powyższych modułów umożliwi Ci zdobycie wiedzy, która pozwoli wkroczyć w przemysł wiatrowy z umiejętnościami wystarczającymi, aby wykonywać pracę w pełni bezpiecznie.

GWO WAH    w ciągu 16 godzin nauczysz się podstaw pracy na wysokości oraz bezpiecznego poruszania się po drabinach, używania systemów zabezpieczenia przed upadkiem, szyn i szynodrabin, zaczerpniesz wiedzy o inspekcji sprzętu i codziennej kontroli. Zapoznasz się ze wszystkimi urządzeniami, które są używanie podczas pracy i szkoleń, oraz które służą do ratowania i ewakuacji.

GWO FA   jest to 16 godzinny moduł, który skupia się na tym, aby nauczyć kursantów właściwego reagowania w sytuacjach krytycznych, kiedy mamy doczynienia z wypadkiem. Podstawowe opatrywanie ran, podchodzenie do poszkodowanego, używanie AED, wszystkie elementy RKO i wiele więcej w realistycznej atmosferze oraz z symulacjami wypadków.

– GWO FAW   moduł, który trwa 4 godziny i daje nam pogląd na temat zabezpieczenia przeciwpożarowego w przemyśle turbin wiatrowych oraz niebezpieczeństw, które czyhają na każdym kroku. Kursant dowie się o podstawowych metodach walki z pożarem, zapewnieniu własnego bezpieczeństwa oraz poprawnym obieraniu drogi ewakuacji w tym jakże wymagającym środowisku.

GWO MH   część zestawu Basic Safety Training, która trwa 4 godziny i jej głównym celem jest zadbanie o poszerzenie świadomości poprawnego operowania ciężarami, dbania o bezpieczeństwo i kondycję własnego ciała w pracy.

GWO SS   kurs trwający pełne 8 godzin, który jest wstępem do pracy na morskich farmach wiatrowych. Skupia się głównie na bezpieczeństwie podczas transferu do pracy oraz zachowaniu w trakcie sytuacji kryzysowych, sposobach przetrwania na morzu, komunikacji i poruszaniu się w wodzie, oraz korzystania z tratwy ratunkowej i jej wyposażenia.

 

Kalendarz szkoleń

Cennik szkoleń

GWO PAKIETY
GWO BST OFFSHORE6200 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)
GWO BST OFFSHORE REFRESHER5350 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)
GWO BST ONSHORE4100 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)
GWO BST ONSHORE REFRESHER3250 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)

GWO MODUŁY
GWO WAH2000 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)
GWO WAH REFR1500 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)
GWO SS / SS REFR2100 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)
GWO FA1000 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)
GWO FA REFR650 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)
GWO FAW / FAW REFR800 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)
GWO MH / MH REFR400 PLNBRUTTO (zawiera 23% VAT)

Zapisz się na szkolenie

SZKOLENIE* GWO WAHGWO WAH REFRESHERGWO FAWGWO FAW REFRESHERGWO MHGWO MH REFRESHERGWO FAGWO FA REFRESHERGWO SSGWO SS REFRESHER
TYDZIEŃ SZKOLENIA*
IMIĘ*
NAZWISKO*
NUMER TELEFONU*
ADRES E-MAIL*
DODATKOWA WIADOMOŚĆ
[CZYTAJ]