Szkolenia

ROPE ACCESS

Szkolenie IRATA dostęp linowy.

 

Szkolenie  IRATA  jest najbardziej rozpoznawalnym kursem do pracy w dostępie linowym na świecie. Jako  GO ROPES  staliśmy się certyfikowanym ośrodkiem IRATA o numerze 6041/T. Nasi trenerzy posiadają bardzo szerokie doświadczenie w pracach rope access, pochodzące głównie z sektora przemysłowego, pracy na farmach wiatrowych i w sektorze oil & gas. Dzielenie się wiedzą, przyjazna i jednocześnie w pełni profesjonalna atmosfera to priorytet podczas realizacji szkolenia.

Różnorodność sprzętu dostępnego na szkoleniu i modele testowe od różnych producentów dadzą możliwość rozwoju oraz poznania nowych możliwość wykonywania manewrów. Kurs trwa u nas 40 godzin czyli 5 dni plus 1 dzień egzaminacyjny.

Certyfikacja IRATA posiada 3 poziomy, na które możesz aplikować przed kursem, aczkolwiek kolejność zdobywania uprawnień musi być zachowana.

– IRATA Poziom 1  – technik dostępu linowego, który potrafi realizować konkretne zadania na linach pod nadzorem osoby z Poziomem 3.

– IRATA Poziom 2  – doświadczony technik dostępu linowego, który posiadł wszystkie umiejętności z Poziomu 1 oraz posiada umiejętności pozwalające na budowanie stanowisk, realizację kompleksowych manewrów oraz zna metody ratownicze. Żeby aplikować na Poziom 2 należy mieć udokumentowane 1000 godzin pracy oraz 1 rok doświadczenia jako Poziom 1.

– IRATA Poziom 3  – technik, który jest w stanie zadbać kompleksowo o bezpieczeństwo realizacji zadań w dostępie linowym. Jest w stanie zademonstrować wiedzę z Poziomu 1 i Poziomu 2. Posiada szeroką wiedzę z zakresu przepisów oraz planowania pracy i analizy ryzyka, posiada aktualny certyfikat z pierwszej pomocy, zna zaawansowane techniki linowe i ratownicze. Żeby aplikować na Poziom 3 musisz posiadać udokumentowane conajmniej 1000 godzin pracy oraz 1 rok doświadczenia jako technik Poziomu 2.

Jeśli chciałbyś aplikować na inny kurs z dostępu linowego skontaktuj się z nami.

Szkolenia w dostępie linowym, które realizujemy w GO ROPES:


– IRATA
– OTDL
– SPRAT

 

Więcej informacji:

 

Logo IRATA

 

Logo OTDL

 

Logo SPRAT

Kalendarz szkoleń

Cennik szkoleń

IRATA3200 PLNNETTO (ZWOLNIENIE Z VAT)
SPRAT3200 PLNNETTO (ZWOLNIENIE Z VAT)
OTDL2000 PLNNETTO (ZWOLNIENIE Z VAT)

Zapisz się na szkolenie

SZKOLENIE* IRATASPRATOTDL
TYDZIEŃ SZKOLENIA*
IMIĘ*
NAZWISKO*
NUMER TELEFONU*
ADRES E-MAIL*
DODATKOWA WIADOMOŚĆ
[CZYTAJ]